fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Na fali popularności aktorskich wersji kultowych bajek, tworzonych ostatnio głównie przez Disneya, ze swoją propozycją wyszło także Warner Bros.

Foto: Warner Bros/ Tom&Jerry

Wytwórnia, która stworzyła bajkę znaną i lubianą przez kilka pokoleń, zdecydowała się na odnowienie jej, jednak tym razem w wersji aktorskiej. Jednak w odróżnieniu do innych produkcji tworzonych w technologi live-action, nie wszyscy bohaterowie będą grani przez aktorów. Dwójka tytułowych bohaterów ma być animowana, a ich sylwetki zostaną nałożone na obraz, tak jak miało to miejsce np. w takich filmach jak: Kosmiczny mecz, czy Kto wrobił Królika Rogera. 

Foto: Warner Bros/ Tom&Jerry

W obsadzie nowego Toma i Jerry’ego znajdą się m.in. Chloe Grace Moretz (jako Kayla) i Michael Peña, a wczoraj dołączył do nich amerykański komik znany z Saturday Night Live – Colin Jost. 

Foto: Stephen Lovekin/BAFTA/Shutterstock

Fabuła nowej wersji bajki ma opierać się tak jak w oryginale na ciągłej gonitwie Toma za Jerrym i wzajemnych próbach przechytrzenia się. Jednak tym razem akcja dziać ma się w hotelu, z którego Kayla chce pozbyć się Jerry’ego.

Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery filmu.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X