fbpx


Ponieważ aktorskie wersje starych animowanych hitów cieszą się niesłabnącą, ogromną popularnością, wielkie wytwórnie filmowe, a przede wszystkim Disney nieustannie tworzą kolejne bajki live-action.

Foto: Walt Disney Pictures, Edgar Rice Burroughs Inc., Walt Disney Features Animation

Był już Alladyn, Księga Dżungli i Król Lew, które odniosły ogromny sukces komercyjny, w planach i w produkcji są m.in Mała Syrenka, Zakochany Kundel Mulan. Okazuje się, że widzom bardzo spodobała się idea tworzenia nowych wersji filmowych opowieści, które w wielu przypadkach znają jeszcze z dzieciństwa. Trzeba również przyznań, że aktorskie wersje filmowych bestsellerów Disney produkuje bardzo stawiając na ich jakość, co też przyczynia się do ich popularności.

Tym razem na tapecie Disneya znalazła się opowieść o chłopcu wychowanym w dżungli przez małpy, który pewnego dnia zakochuje się w kobiecie z cywilizowanego, ludzkiego świata. Mowa oczywiście o Tarzanie, w którego wg plotek mógłby się wcielić Ryan Reynolds, znany m.in. z roli Deadpool’a.

Nie będzie to jednak pierwsza wersja Tarzana z aktorami. W 2016 roku premierę miał film Tarzan: Legenda z Alexandrem Skarsgårdem w roli głównej.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

/* Revive Adserver Asynchronous JS Tag v4.1.3 */-->

X