fbpx


“Mój tyłek o wielkości 8 wciąż idzie na Grammy” – powiedziała nomina w kategorii najlepszy nowy artysta. Bebe Rexha zdradziła, że ma trudności ze znalezieniem projektanta, który miałby stworzyć niestandardową sukienkę na galę rozdania nagród Grammy dla jej ciała w rozmiarze 8.

Najlepsza nowa artystka i najlepsza kandydatka do nagrody duo/group dodała filmik na Instagrama, aby powiedzieć kilka słów niektórym projektantom, którzy nie chcą ubrać jej na tegoroczną uroczystość, ponieważ jest “zbyt duża”.

“Wiele razy artyści rozmawiają z projektantami, którzy robią  im niestandardowe sukienki, aby przejść na czerwonym dywanie, prawda? Udajesz się do każdego wielkiego projektanta, ponieważ mój zespół uderzył do wielu projektantów, ale wielu z nich nie chce mnie ubrać, ponieważ jestem zbyt duża. Dosłownie jestem zbyt duża!

“Jeśli rozmiar 6/8 jest zbyt duży, to nie wiem, co powiedzieć” – dodała Rexha. “W takim razie nie chcę nosić twoich sukienek, bo to szaleństwo. Mówisz, że wszystkie kobiety na świecie, które mają rozmiar 8 i więcej, nie są piękne i nie mogą nosić twoich sukienek. Wszyscy ludzie, którzy mówili, że jestem gruba i nie mogę nosić [twoich] strojów, walcie się, nie chcę nosić waszych sukienek.

W podpisie do klipu napisała: “Przykro mi, musiałam wyrzucić to z siebie, jeśli nie lubisz mojego stylu lub muzyki, to jedno, ale nie mów, że nie możesz ubierać kogoś, kto nie jest wielkości pasa startowego! Zwiększaj kobiecie uwielbienie swojego ciała, zamiast sprawiać, że dziewczęta i kobiety czują się gorsze przez swój rozmiar. Jesteśmy piękne w każdym rozmiarze! Małe lub duże! Iiiii mój tyłek o rozmiarze 8 i tak idzie na Grammy.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X