fbpx


Jesteście niesamowici! Sprzedaż biletów na MY On Tour Bartka Kaszuby ruszyła zaledwie wczoraj, a już wszystkie bilety VIP zostały wyprzedane! 

Trasa koncertowa Bartka Kaszuby to coś, na co czekało naprawdę wiele osób! Po sukcesie debiutanckiego albumu trasa to naturalna kolej rzeczy. Bartek swoją trasą koncertową chce udowodnić, że MY to nie tylko pusty slogan – MY to prawdziwa siła!

Właśnie tę siłę pokazaliście – sprzedaż biletów na trasę MY On Tour ruszyła zaledwie wczoraj, a wszystkie bilety VIP zostały już przez Was wykupione! Co za niesamowite tempo! Wszystkie wejściówki obejmujące lunch z artystą, Meet&Greet oraz udział w koncercie rozeszły się niczym świeże bułeczki!

Dodamy, że bilety Meet&Greet na koncerty w niektórych miastach też powoli się kończą – więc jeśli polujecie na taką właśnie wejściówkę, polecamy się pospieszyć 😉

Do zobaczenia na trasie MY On Tour!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X