fbpx


Uwielbiany przez tysiące polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski!
Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status złotej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour, podczas której duet odwiedzi aż 7 miast, w tym:  Szczecin, Gdańsk, Warszawę, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków. 

 
Tegoroczna trasa “BAM” cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy zdecydowali się na podwojenie emocji w jednym z polskich miast – Katowice to miejsce gdzie duet artystów z Wielkiej Brytanii “bambinos” będą mieli szansę zobaczyć aż dwukrotnie. Dodatkowy koncert w tym miejscu, odbędzie się 22 stycznia (Mega Club)
– co ważne, bilety na to wydarzenie są jeszcze dostępne!


Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty „Generation Z”, która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli “Thousand Years”, “Fast Car” oraz “Live Your Life”, które łącznie mają już ponad 15 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów:

1. Allergic To The Sun
2. I Want You
3. Thousand Years
4. Apologise
5. Faded
6. Live Your Life
7. Serious play
8. Scream play
9. Not A Love Song
10. Fast Car
11. Unconditional
12. I Won’t Let You Go
13. Discover

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
Śledźcie nasze social media aby być na bieżąco z najświeższymi doniesieniami z koncertów. Już jutro również, na portalu Young Stars News pojawi się galeria z pierwszego dnia trasy “Generation Z Tour” w Szczecinie.

                                                                                                                            

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X