fbpx


Duet Bars & Melody po raz kolejny pojawi się w naszym kraju! Szykują nową trasą koncertową, która wystartuje w pierwszym kwartale przyszłego roku. Dzisiaj młodzi artyści podadzą na swoich social mediach informacje, gdzie i kiedy będą w Polsce! Ciekawi?

Zabawne Instastory sprzed kilku godzin mogliśmy zobaczyć na oficjalnym profilu BAM. Chłopaki, których polskim fanom pokazało My Music, osiągnęli w naszym kraju niesamowity sukces i zdobyli dla siebie i swojej muzyki mnóstwo fanów. Cieszy nas informacja o tym, że grupa z najbliższą trasą znów odwiedzi Polskę.

Nie znamy jeszcze miejsc, w których zagrają chłopacy i kiedy dokładnie będzie miało to miejsce. Wiadomo na pewno, że będzie to przyszły rok. Dajcie znać w komentarzach, czy wybieracie się na koncerty.

AKTUALIZACJA:

Jak widzicie w kwietniu i maju przyszłego roku, BAM odwiedzi nasz kraj na kolejną trasę koncertową.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X