fbpx


Każdy “bambino” na pewno wie, że przez kilka ostatnich tygodni, chłopacy z grupy Bars and Melody wyjątkowo często przebywali w Polsce. Nie inaczej będzie już w najbliższym tygodniu. Przed nami bowiem ostatni, dodatkowy koncert z trasy Generation Z Tour. Zespół już 22 stycznia pojawi się w Katowicach w Mega Klub.

Uwaga! Na to wydarzenie są jeszcze dostępne ostatnie sztuki biletów.
Więcej szczegółów na portalu eBilet.pl:

Najnowsza trasa Bars and Melody, promująca album Generation Z, zgromadziła na koncertach łącznie około 10 000 polskich fanów. Wydarzenia odbyły się w miastach: Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice.

Zobacz zdjęcia z galerii Bars and Melody – Generation Z Tour


Finałowy koncert BAM w Polsce, podsumowujący trasę Generation Z Tour, już w poniedziałek 22 stycznia, w Katowicach. Tymczasem już teraz obejrzeć możecie, krótką relację wideo ze wcześniejszych miast, które w ostatnim czasie odwiedzili Leo i Charlie:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X