fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
437

Wczoraj zapowiadaliśmy, że już bardzo niedługo w Polsce pojawią się specjalni goście, którzy mogą Wam bardzo przypaść do gustu! Artyści już od dłuższego czasu koncertują na międzynarodowych scenach, a teraz nasz kraj oraz trzy inne zostały wybrane na zorganizowanie ich koncertów! O kim mowa? Już nie trzymamy Was w niepewności!

Artyści, o których mowa to Bars and Melody! Tak! Nie przesłyszeliście się! Zespół cieszący się niezwykle liczną i oddaną grupą fanów w Polsce, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! BANG! BAM FAM MEETING to coś więcej niż koncert promujący nowy singiel “Lighthouse”! Będzie to niezwykłe wydarzenie, które przybierze całkowicie nową formułę.

Kameralny koncert, limitowana ilość miejsc i specjalne spotkanie z Bars and Melody – to wszystko będzie czekać na Was w warszawskiej Drukarni. Co najważniejsze, zespół wybrał tylko cztery państwa, w których zostanie zorganizowane BAM FAM MEETING, z czego jednym z tych państw jest Polska! Duma nas rozpiera, dlatego tym bardziej nie może Was na tym zabraknąć, bo będzie to jedyna okazja, by móc uczestniczyć w czymś takim!

W jaki sposób możecie zdobyć bilety? Odpowiedź już poniżej! Możecie uzyskać dwa rodzaje biletów. Pierwszy z nich to: ULTIMATE VIP (limitowana ilość). Ich cena to 599 zł, a dzięki nim będziecie mogli: wziąć udział w próbie, zjeść lunch z zespołem, uzyskać unikalne prezenty (m.in. związane z klipem do “Lighthouse”),  wziąć udział w panelu Q&A z artystami oraz oczywiście wziąć udział w koncercie. Dla Was wszystko zaczyna się o 16.00!

Drugi natomiast: VIP (limitowana ilość) – jego cena to 399 zł! Mając ten bilet, będziecie mieli możliwość: uzyskać unikalny prezent związany z klipem do “Lighthouse”, zrobić zdjęcie z Bars & Melody, wziąć udział w panelu Q&A z artystami, skorzystać z cateringu oraz również wziąć udział na koncercie! W tym wypadku całość rozpocznie się o 17:00!

Informacja najważniejsza: START SPRZEDAŻY BILETÓW JUŻ W PIĄTEK O 15:00 (25.10.2019). Sprzedaż będzie miała miejsce jedynie na ebilet.pl!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
437
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X