fbpx


Bailee Madison, którą możecie kojarzyć z filmu “Most do Terabithii”, otworzyła się na temat jej związku z aktorem i wpływowym chłopakiem Alexem Lange w trakcie podcastu “Just Between Us”. Bailee i współgospodyni Kaitlin Vilasuso omawiały wszystko od pocałunków na ekranie do powiedzenia “Kocham cię”. Przeczytajcie, co z tego wyszło!

Bailee ujawniła, że ​​jej chłopak powiedział jej, że ją kocha od razu tej nocy, kiedy pierwszy raz się spotkali. Odpowiedź Bailee nie była tak bezpośrednia, ale Alex pozostał pozytywny i pełen nadziei. Alex zdradził w podcaście: “Powiedziałem, że cię kocham tej nocy, kiedy cię spotkałem, a co noc mówiłem przez sześć miesięcy, dopóki tego też nie powiedziałaś. Wierzyłem w to i powtarzałem to raz za razem.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

date night bliss 💕 @giorgioarmani

Post udostępniony przez Bailee Madison (@baileemadison)

Gwiazda “Dobrej Czarownicy” czekała sześć miesięcy, aż poczuła się wystarczająco wygodnie, by odpowiedzieć, a to uczyniło Alexa najszczęśliwszym facetem na świecie. “Kiedy to powiedziałaś, było warto, to znaczyło coś” – powiedział Alex gospodarzom podcastów. “Nie zrozum mnie źle, szkoda, że ​​zostawiłaś mnie w zawieszeniu przez pół roku, ale wiedziałem, co mogę dostać.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

shooting for our @lucaissues cover 💫

Post udostępniony przez Alex Lange (@alexlange)

Bailee opowiedziała także, że ​​po raz pierwszy od dawna spotkali się na otwarciu sklepu z ubraniami, który był jedynym momentem, kiedy oboje mogli spędzić trochę czasu razem. “Przez 3 miesiące rozmawialiśmy przez telefon, dopóki nie spotkaliśmy się osobiście przez jedną noc” – dodała. Rozmowy telefoniczne i ciągła komunikacja trwały przez jakiś czas. “Alex pojechał odwiedzić swoją rodzinę w Londynie, więc wysyłaliśmy SMS-y i nie wstawaliśmy aż do 5 rano, rozmawiając tylko przez telefon.”

W pewnym momencie ich związku Alex zrobił wielki gest, który mówił wiele o jego uczuciach dla Bailee. Dziewczyna opowiedziała słodką anegdotę, o tym kiedy wysłał jej zdjęcie kamyka. Co z tym wszystkim wspólnego ma kamyk? “Mam grę” – wtrącił Alex w tym momencie. Bailey opisała swoim słuchaczom sytuację: “Czy wiesz, co robią pingwiny, kiedy wybierają swojego partnera na całe życie? Dają im kamyk, więc oto ten kamyk”.

Oboje dzielą się miłością do siebie w mediach społecznościowych i często zamieszczają zdjęcia siebie na czerwonym dywanie lub po prostu cieszą się wspólnym dniem. Ich związek najwyraźniej był wart czekania, ponieważ nie ma teraz możliwości powstrzymania tych dwóch zakochanych! Czy to nie urocze? ❤

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X