fbpx


Avengers 4 to najważniejszy film w Uniwersum Marvela. W sieci pojawił się jego pierwszy trailer i poznaliśmy oficjalny tytuł tej części. Avengers 4 Endgame zaskakuje trailerem!

Ukoronowanie i przypieczętowanie całej serii uniwersum nie mogło nie zaskoczyć. Avengers 4 Endgame to najważniejszy film MCU – to właśnie on rozwiąże wszystkie fabularne zagadki! I choć sam trailer jest niesamowicie powściągliwy w tym temacie, ogląda się go z wypiekami na twarzy. Dla fanów Marvela to nie lada gratka!

Zwiastun tej części Avengers naprawdę wgniata w fotel i nie możemy doczekać się, co będzie w kwietniu na dużym ekranie! Trailer doskonale buduje napięcie i całą atmosferę filmu – z pewnością będzie co oglądać! Spójrzcie sami:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X