fbpx


Jeszcze kilka lat temu K-pop postrzegany był, jako coś nowego na rynku muzycznym. Początkowo sceptycznie nastawieni do takiej muzyki ludzie zaczęli się przełamywać, a teraz każdy zna przynajmniej jeden taki kawałek! Wśród popularnych zespołów K-pop znajdziecie ATEEZ, który wydał epkę “TREASURE EP.3: One to All”.  Promuje ją nie jeden, ale dwa nowe teledyski do piosenek „Wave” i „Illusion”!

Promocja aż dwóch piosenek za jednym razem służy większej promocji albumu i wyróżnieniu się na rynku. Rytmiczny utwór “Illusion” zwraca uwagę raperów ATEEZ na inspiracje współczesnym hip-hopem. Natomiast tropikalny kawałek „Wave” kładzie większy nacisk na harmonijne dźwięki wokalistów, ponieważ w refrenie możecie znaleźć trochę z “Hakuna Matata”.

Każda z piosenek otrzymała również swój własny unikalny teledysk. Animowany “Illusion”, podobnie jak poprzednie teledyski zespołu, zawiera twórczą fabułę związaną z polowaniem na skarby. „Wave” czerpie inspirację z tytułu, zabierając członków nad morze, gdzie tańczą w rytmicznej melodii.

“TREASURE EP.3: One to All” jest trzecim z serii albumów TREASURE ATEEZ i jest następcą styczniowego “TREASURE EP.2: Zero To One”, który osiągnął bardzo wysoki wynik (5 miejsce) na liście albumów World Albums.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X