fbpx


Po wydaniu swojego debiutanckiej epki Treasure EP.1: All to Zero, boyspand K-pop ATEEZ powraca z kontynuacją – Treasure EP.2: Zero to One. Zobaczcie, co dla Was przygotowali!

Album jest poprzedzony singlem “Say My Name”, czyli bombastycznym hip-popowym utworem, który nie mieści się między melodycznymi wersami, wykonanymi na gwizdkowych syntezatorach i rytmicznych strunach, a refrenami wypełnionymi rogami zdominowanymi przez pieśń. Grupa dopiero rozpoczyna karierę, ale już pokazała swoje, brzmienie balansując eleganckimi wokalami i potężnym rapem.

Dramatyczny teledysk do utworu “Say My Name” wykorzystuje talent aktorski, łącząc charyzmatyczne sceny choreograficzne ośmiu członków, tworząc wzajemnie odwzorowane ruchy. Wszystko się kończy, gdy muzycy przekształcają się w osoby podobne do bandytów, których widziano wcześniej w teledysku do utworu “HALA HALA”.

Każdy z pięciu utworów wydanych na fizycznym wydaniu Zero to One został skomponowany przez producentów EDEN, BUDDY i LEEZ, natomiast szósta piosenka “From” została skomponowana i zaaranżowana przez Hongjoong. Członkowie ATEEZ są uznawani za autorów tekstów na płycie wraz z innymi autorami piosenek.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X