fbpx


W tym roku w podróż z Korei Południowej do Stanów Zjednoczonych wyrusza kolejny zespół! Boysband Astro zagra w marcu cztery koncerty, dołączając do innych zespołów k-pop, co prowadzi do tego, że 2019 będzie rokiem z największą ilością takich koncertów w USA.

Firma Fantagio ogłosiła, że 6-osobowy zespół rozpocznie swoją drugą turnię Astroad Tour w Taipei 16 marca, a następnie uda się do Nowego Jorku na pokaz 19 marca. Wystąpią w Dallas, Los Angeles i San Francisco, przed powrotem do Azji wpadną jeszcze do Hong Kongu i Bangkoku.

Zapowiedź poprzedza wydanie nowego singla Astro “All Night”. Jeśli nie słuchaliście, to powinniście nadrobić! Cykl tournée poprzedzony był koncertem Astro w Seulu w grudniu.Miejsca nie zostały jeszcze ogłoszone, ale daty koncertów w Stanach są następujące:
19 marca – Nowy Jork
21 marca – Dallas
24 marca – Los Angeles
26 marca – San Francisco

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X