fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Show halftime 2019 Super Bowl jest już oficjalnie potwierdzone! The NFL ogłosił, że Maroon 5 dołączy do Travisa Scotta i Big Boi podczas wielkiego meczu w Atlancie 3 lutego.

Źródło: nfl.com

W ostatnich miesiącach wielu znanych artystów – w tym Rihanna, Adele, JAY-Z, P! Nk i Cardi B – podobno odrzuciło propozycję zagrania, bo solidaryzują się z byłym rozgrywającym NFL Colinem Kaepernickiem. Kontrowersje wokół Kaepernicka zaczęły się, kiedy gracz w San Francisco zaczął klęczeć podczas hymnu narodowego w 2016 r. w proteście przeciwko nierówności rasowej w USA. Kaepernick nie gra profesjonalnie od marca 2017 r. i złożył zażalenie przeciwko lidze.

Tuż przed oficjalnym ogłoszeniem w niedzielę magazyn Billboard potwierdził, że Scott zażądał od NFL złożenia wspólnej darowizny na rzecz organizacji walczącej o sprawiedliwość społeczną. Dopiero po tym geście zgodził się wystąpić.

Wiadomość o zaangażowaniu Scotta podczas pokazu początkowo spotkała się z pewną krytyką. Michael B. Jordan, wielebny Al Sharpton i inni wyrazili swoją dezaprobatę dla wyboru Scotta do współpracy z NFL. Maroon 5 jednak nie przejmuje się możliwą krytyką i zagra na wielkiej scenie.

Super Bowl odbędzie się 3 lutego na nowym stadionie Mercedes-Benz w Atlancie.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X