fbpx


Po wakacyjnej przerwie Artur Sikorski wrócił w pięknym stylu na trasę Okrąg Tour. Prawie dwie godziny trwał koncert w wypełnionej po brzegi wrocławskiej Starej Piwnicy. Nie brakowało wzruszających ballad jak aranżacja „Candy” Quebonafide oraz numerów, które zatrzęsły całą salą jak „Ja wiem” z autorskiego repertuaru.

Jedną z piosenek Artur zadedykował swoje dziewczynie – Zosi Gajewskiej, która sprawiając niespodziankę mu oraz fanom pojawiła się we Wrocławiu.

Niestety z powodu choroby do Wrocławia nie dotarł David Bulley, który miał wesprzeć Artura jako support. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.Wrocławski koncert to pierwszy z czterech występów zaplanowanych w ramach drugiej części trasy Okrąg Tour. Kolejny koncert już za tydzień w Gorzowie Wielkopolskim.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X