fbpx


Czas na ciąg dalszy trasy koncertowej Artura Sikorskiego! Okrąg wróci już w najbliższy weekend do Wrocławia, gdzie rozgrzeje publiczność do czerwoności! Kto będzie na miejscu? 

W najbliższą niedzielę Artur Sikorski uda się do wrocławskiego klubu Stara Piwnica. Na miejscu będziemy i my, także czekajcie na relacje na bieżąco z tego koncertu! Po Wrocławiu przyjdzie czas na Gorzów Wielkopolski, to tam uda się 15 września do klubu C60. Swoją trasę będzie kontynuował w krakowskim klubie Kwadrat – 23 września. Okrąg tour zakończy się na koniec września (30.09) w Szczecinie (Klub K4)

Jeżeli chcecie usłyszeć na żywo takie hity jak Ja Wiem czy Wir informujemy, że jeszcze nic straconego! Bilety na koncerty w Gorzowie, Krakowie oraz Szczecinie są jeszcze dostępne!

Bilet na koncert: 39 zł
Bilet M&G: 109 zł (upoważnia do wzięcia udziału w koncercie oraz Meet&Greet)  
Bilet VIP: 229 zł (upoważnia do wzięcia udziału w lunchu, koncercie oraz w Meet&Greet)

Możecie je zakupić na stronie ebilet! 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X