fbpx


Kolejny koncert Artura Sikorskiego z trasy Okrąg Tour za nami! Tym razem występ młodego artysty poprzedzał support Davida Buley. Uzdolnionego wokalisty pochodzącego z Wielkiej Brytanii. Zapraszamy na relację z Krakowa! 

Niespodzianką dla fanów okazało się wspólne wykonanie jednego z utworów, na scenie krakowskiego klubu Kwadrat. Jak mówi sam Artur, publiczność dawała mu taką ogromną energię, że nie mógł przestać grać! Mimo że czas koncertu kończył się nieubłaganie, donośne dźwięki wybrzmiewały z krakowskiego obiektu.

Stało się już tradycją, że Artur na scenie pojawia się z gitarą i swoim looperem. Na koncercie nie mogło zabraknąć znanych zagranicznych hitów, ale też tych autorskich oraz, na których pojawiał się gościnnie, jak np. „Przepraszam Cię”, od Remo (z płyty „Przed Siebie”). Najbliższy koncert młodszego z braci Sikorskich już 30 września w Szczecinie. Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z koncertu:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X