fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Po premierze debiutanckiej płyty pt. Okrąg, która miała miejsce 1 grudnia 2017 r. Artur Sikorski wyruszył w solową trasę koncertową. Dotychczas kojarzony głównie z kolaboracji z bratem, jednak trzymający się na uboczu, ale zawsze w towarzystwie swojej gitary – zdecydował się na przełom w swojej karierze. Okrąg Tour to 5 koncertów. Pierwszy odbył się 4 lutego w Poznaniu a przed nami pozostałe 4 miasta: Lublin Łódź, Katowice, Warszawa.

DATY KONCERTÓW:
4.02.2018 – Poznań, U Bazyla
25.02.2018 – Lublin, Graffiti
4.03.2018 – Łódź, New York
8.04.2018 – Katowice, DK Giszowiec
15.04.2018 – Warszawa, Proxima

DOSTĘPNE BILETY:
Bilet na koncert – 39 zł
Bilet na Meet&Greet – 109 zł. Uczestnik otrzymuje podarunek oraz zdjęcie z wokalistą. (Upoważnia również do udziału w koncercie)
Bilet VIP – 229 zł. Uczestnik bierze udział w kameralnym lunchu i spotkaniu z wokalistą, otrzymuje podarunek oraz zdjęcie. (Upoważnia również do wzięcia udziału w koncercie oraz w Meet&Greet.)

Bilety są dostępne na www.ebilet. oraz w Salonach Empik.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X