fbpx


Ariana Grande rozpoczęła swoją trasę koncertową Sweetener w poniedziałek wieczorem (18 marca) w Albany w Nowym Jorku i wykorzystała ona swój koncert, by przygotować fanów do wyborów prezydenckich w 2020 roku.

Jej inicjatywa, #ThankUNextGen, pozwala fanom zarejestrować się do głosowania na jej koncercie lub po prostu wysyłając SMS-y o treści „ARIANA”. Piosenkarka pojawiła się na Instagramie, aby zamieścić zdjęcie kabin rejestracyjnych na jej koncertach, wraz ze znakiem z napisem „Lubisz moje prawa? Dziękuję, właśnie zagłosowałem” – ponuro nawiązując do jej przeboju „7 pierścieni”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#thankunextgen 🖤

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Inicjatywa powstała we współpracy z HeadCount, która wykorzystuje muzykę do edukowania młodzieży w zakresie głosowania i zachęcania ich do uczestnictwa w procesie demokratycznym. Grande od dawna jest rzecznikiem rejestracji wyborców. W październiku 2018 r. witryna March For Our Lives uległa awarii, gdy Arianators zaatakowali witrynę po opublikowaniu postu przez wokalistkę, która dzieli się terminami rejestracji wyborców.

Źródło: headcount.org

Dobry przykład daje Ariana swoim fanom? 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X