fbpx


Nowy album Ariany Grande, który prawdopodobnie będzie nosił tytuł  hitowego singla “Thank U, Next” ma pojawić się już w lutym! Piosenkarka odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła, czego możecie się spodziewać!

Kiedy fani na Twitterze poprosili Grande o wyjawienie szczegółów na temat nadchodzącego wydania, ta odpowiedziała: “ok, uwielbiam Cię, co chciałbyś wiedzieć”. Na podstawie krótkiej sesji pytań i odpowiedzi, która nastąpiła później, możemy wnioskować, że album może pojawić się już 8 lutego. Dodatkowo wiemy, że nie będzie na nim żadnych współprac, a całość to przede wszystkim głos Ariany.

“Mam nadzieję, że wyjdzie w lutym i będzie wspaniałym prezentem urodzinowym” – napisał jeden z fanów. Odpowiedź Grande “hbd” (happy birthday) wskazała, że ​​album będzie rzeczywiście dostępny w lutym. Później inny fan dodał: “8 lutego!!! to jest moje 21 urodziny sis”, a gwiazda popu zostawiła mały komentarz, który wiele powiedział: “Jak wygodnie.”

Jeśli te niezbyt subtelne wskazówki na temat daty wydania albumu były niewystarczające, Grande odpowiedziała na kolejną wiadomość i napisała: “szczęśliwy dzień walentynkowy” w odpowiedzi na tweeta, w którym fan domyślił się, że utwory z nowego zestawu mają “sprawić, by wszyscy byli singlami”. Pełne szczegóły albumu, w tym okładka i lista utworów, zostaną przedstawione w piątek (25 stycznia), kiedy będą mogli zacząć zamawiać preorder płyty.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X