fbpx


Ariana Grande kilka lat temu straciła kontakt z ojcem. Wiele wskazuje na to, że się z nim pogodziła – lub jest na dobrej drodze, aby tego dokonać.

Wygląda na to, że Ariana w pełni wykorzystała czas Bożego Narodzenia, który jest przecież okresem miłości i pojednania. 25-letnia piosenkarka udostępniła na swoim Instastory biało-czarne zdjęcie, na którym widać, że prowadzi z tatą video-rozmowę. Patrząc na to zdjęcie uśmiechniętego ojca Ari, Edwarda Butera, możemy sądzić, że artystka się z nim pogodziła lub są na dobrej drodze do pojednania 🙂

W swoim świeżym utworze, Thank U, Next, Ariana Grande wspomina o trudnej relacji z tatą i śpiewa m.in. o tym, jak musiała radzić sobie bez niego. Rodzice Ariany rozstali się, gdy ta miała zaledwie 8 lat, a w 2013 roku Ari straciła z nim kontakt – to wydarzenie było jednym z najtrudniejszych w jej życiu. Kilka temu mówiła, że:

“Dużo czasu zajęło mi, aby się z tym pogodzić. Tak dużo rzeczy we mnie pochodzi od taty i przez naprawdę długi czas nie lubiłam tego w sobie.”

Mamy nadzieję, że relacja Ariany z tatą poprawi się i odzyskają dawną więź!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X