fbpx


Ariana Grande w wieku 25 lat otrzymała niesamowite wyróżnienie w postaci tytułu szlacheckiego! To ogromny zaszczyt, ale reakcja wokalistki wszystkich zaskoczyła!

Rok 2018 był dla Ariany jak rollercoaster – tragiczne wydarzenia w życiu prywatnym, ale ogromny rozwój kariery. Zerwane zaręczyny z Petem Davidsonem i śmierć byłego chłopaka, Maca Millera, mocno nią wstrząsnęły. Jednocześnie jej kariera nabrała szalonego tempa i zawodowo Ariana jest obecnie na szczycie. Sam koniec tego roku przyniósł jej jeszcze jedną niespodziankę…

Ariana Grande otrzymała tytuł szlachecki! Ogłoszenie specjalnego komitetu informuje, że wokalistka otrzymała tytuł Dame, czyli żeński odpowiednik angielskiego tytułu Sir. Artystce został przyznany ten tytuł przez wzgląd na jej odwagę po ataku terrorystycznym w Manchesterze podczas jej koncertu w maju 2017 roku. To ogromne wyróżnienie, a w gronie gwiazd z tym tytułem są same wielkie nazwiska! Jednak reakcja Ariany zaskoczyła wszystkich.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

pls stay creative

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Jak donosi “The Sun”, Grande “grzecznie odmówiła”, kiedy dowiedziała się o przyznaniu tytułu. Wokalistka wytłumaczyła, że po tragedii minęło jeszcze zbyt mało czasu i nie jest na to gotowa. Dodała także, że przyjęcie tego tytułu byłoby obrazą dla rodzin osób zmarłych podczas tego ataku.

Zamach w Manchestrze miał miejsce 22 maja 2017 roku – wybuch po koncercie Ariany zabił 23 osoby, a zranił ponad 800.

Jak myślicie – czy Ariana dobrze zrobiła, odrzucając szlachecki tytuł?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X