fbpx


Wydawałoby się, że ten rok należy do Ariany Grande. Wydała świetną płytę, szykuje się do trasy koncertowej, a jej najnowszą piosenkę “Thank U, Next” znają wszyscy! Mimo wszystko piosenkarka dalej opłakuje swojego byłego chłopaka – Maca Millera. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z raperem, a niektórzy oskarżyli ją o wykorzystywanie śmierci i próbę wybicia się na niej. Jak zareagowała gwiazda? 

Źródło: billboard.com

W zeszłym tygodniu autorka hitu “Thank U, Next” podzieliła się wspomnieniem Maca Millera podczas Święta Dziękczynienia. Pod zdjęciem napisała “nie jesteś pominięty” odnosząc się do tego, że nigdy o chłopaku nie zapomni. Przypomnijmy, że informacje o śmierci rapera pojawiły się we wrześniu, a późniejsze badania wykazały, że przyczyną śmierci było wzięcie miksu narkotyków, co doprowadziło do przedawkowania. Zdarzenie uznano za wypadek.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Później Ariana opublikowała wideo z ich wspólnego czasu i podpisała: “Uwielbiam cię od dnia, w którym spotkałam cię, kiedy miałam dziewiętnaście lat i zawsze będę cię uwielbiać. Nie mogę uwierzyć, że już cię tu nie ma. (…) jestem taka smutna, że nie wiem co robić, byłeś moim najdroższym przyjacielem, tak długo, ponad wszystko. Tak bardzo mi przykro, że nie mogłam tego naprawić ani usunąć bólu, naprawdę chciałam … najmilsza, najsłodsza dusza z demonami, na którą nigdy nikt nie zasłużył, mam nadzieję, że wszystko w porządku.”

 

Na InstaStories dodane przez Grandę zareagował jeden z fanów. “Ona ciągnie ten teatrzyk dla hajsu, stary” – taki komentarz pojawił się na Twitterze od użytkownika @VicVonDoom_. Piosenkarka od razu zabrała głos w tej sprawie. “Modlę się, abyś nigdy nie musiał sobie z tym poradzić, a ja przesyłam ci pokój i miłość”. Grande i Mac umawiali się przez prawie półtora roku, dopóki nie zerwali na początku tego roku. Oprócz swoich hołdów internetowych dla rapera Grande również odnosi się do niego na swoim nowym singlu “Thank U, Next”, nazywając go “aniołem”.

Jak myślicie, co kierowało Arianą? Rzeczywiście stara się wybić na śmierci byłego i totalnie przesadziła czy nie może poradzić sobie ze stratą przyjaciela i w ten sposób wyraża swój smutek? Czy media społecznościowe to dobre miejsce na poruszanie takich tematów? Chcemy poznać Wasze zdanie!

Czy Ariana próbuje się wybić na śmierci byłego chłopaka - Maca Millera?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X