fbpx


Pete Davidson ostatnio przeszedł załamanie, a Ariana Grande próbowała się z nim skontaktować. Jednak według lekarza powinna trzymać się od niego z daleka!

Niedawno komik wystraszył fanów niepokojącym wpisem na Instagramie – sprawa wyglądała na poważną, bo jego słowa brzmiały jak… list pożegnalny.

Wpis ten zmartwił nie tylko fanów Pete’a, ale także jego byłą narzeczoną, Arianę Grande. Wokalistka naprawdę się przejęła całą sytuacją i pojechała go odwiedzić, jednak spotkanie nie doszło do skutku.

Wielu osobom spodobał się gest Ariany, jednak psycholog, z którym rozmawiali dziennikarze portalu TZM uważa, że była narzeczona Pete’a Davidsona powinna dać mu czas i przestać się z nim kontaktować. Lekarz powiedział, że komik musi poradzić sobie ze stratą, a każdy kontakt z Arianą na nowo budzi emocje.

Ostatnie wydarzenia ewidentnie wskazują, że Pete powinien oddać się w ręce ekspertów, którzy pomogą mu uporać się z problemami.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X