fbpx


Znamy zamiłowanie Ariany Grande do tatuaży – ale nie spodziewaliśmy się, że jeden zrobi sobie także jej babcia! Uznały, że to doskonały sposób na świętowanie zdobycia przez Arianę tytułu Kobiety Roku 2018 magazynu Billboard.

Ariana Grande kilka dni temu odebrała nagrodę i tytuł Kobiety Roku 2018, przyznany przez magazyn Billboard. Była to dla niej bardzo wzruszająca chwila, podsumowująca ostatnie 12 miesięcy w jej życiu. Jak powiedziała sama Ari, ten rok był dla niej jednym z najgorszych w życiu, ale i jednym z najlepszych w karierze. Mimo osobistych tragedii udało jej się zachować siłę i zachwycić świat singlem Thank U, Next i płytą Sweetener.

Razem z babcią chciały w wyjątkowy sposób uczcić to wydarzenie. Zdecydowały się… na wspólne robienie tatuażu! To pierwszy tatuaż 93-letniej babci Ariany, Nonny. Ari wrzuciła relację na swoje Instastory, na którym padło np. pytanie, czy babcia jest podekscytowana – Nonna wcale nie wydawała się być pod dużym wrażeniem pomysłu tatuażu!

93-letnia babcia Ariany powiedziała:

“Czuję się dobrze. Robiłam w życiu już bardziej ekscytujące rzeczy.”

Babcia Ari na wewnętrznej stronie palca wytatuowała słowo “Ciccio”, zaś Ariana ma nowy, piękny tatuaż na dłoni, przedstawiający Księżyc, Słońce i gwiazdy.

Fot. Instagram Ariana Grande

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X