fbpx


Czyżby Ariana Grande nabawiła się problemów z prawem? 25-latka otrzymała pozew sądowy od… fotografa! Artystka wrzuciła na swój Instagram zdjęcia, do których – według fotografa – nie miała praw. Robert Barbera zdecydował się na kroki prawne i w ten oto sposób Ariana ma kłopot z prawem!

View this post on Instagram

☁️☁️☁️

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


Robert Barbera to nowojorski fotograf, który jest dość kojarzony w branży. Barbera złożył pozew przeciwko Arianie Grande i jej firmie Grandari w Sądzie Okręgowym USA – fotograf twierdzi, że artystka wrzuciła na swój Instagramowy profil dwa wykonane przez niego zdjęcia, do których nie miała praw. Wokalistka wstawiła te zdjęcia świętując wydanie albumu “Sweetener” – po otrzymaniu pozwu zniknęły one z jej profilu.

View this post on Instagram

🦇🖤

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on


Według prawnika fotografa, “Robert Barbera jest autorem zdjęć i przez cały czas był jedynym właścicielem wszystkich praw, w tym autorskich.”. Fotograf oczekuje rekompensaty finansowej w postaci 25 tysięcy dolarów za każde zdjęcie. Ciekawi jesteśmy, jakie zakończenie będzie miała cała ta sprawa!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X