fbpx


Ariana Grande postanowiła przerwać ciszę. Od czasu śmierci jej byłego chłopaka, Maca Millera, gwiazda nie odnosiła się do tej tragedii – teraz jednak zdecydowała się pokazać wszystkim, że odejście Maca nie jest jej obojętne.

NEW YORK, NY – AUGUST 28: (EXCLUSIVE COVERAGE) Rapper Mac Miller and singer Ariana Grande pose backstage during the 2016 MTV Video Music Awards at Madison Square Garden on August 28, 2016 in New York City. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

Od śmierci Maca Millera minęło już parę dni, jednak w otoczeniu rapera smutek nie słabnie. Jego tragiczną śmierć z przedawkowania niektórzy przypisują po części Arianie Grande, z którą Mac Miller rozstał się w maju i miał to mocno przeżyć. Piosenkarka, której z pewnością samej nie jest łatwo w ostatnich dniach, postanowiła skromnie uczcić pamięć byłego chłopaka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Zdjęcie w czarno-białych barwach przedstawia Maca Millera siedzącego na trawie i patrzącego na osobę fotografującą go – najprawdopodobniej Arianę, której widać tylko buty. Zdjęcie nie ma ani podpisu, ani możliwości dodawania komentarzy. Wydaje się więc, że milczenie Ari trzeba wziąć za jej komentarz na temat całej sytuacji.

Brak możliwości komentowania pod zdjęciem Ariany można też wytłumaczyć tym, że wokalistka nie chciała na swoim profilu dyskusji na temat tego, czy ich rozstanie kilka miesięcy wcześniej mogło się przyczynić do śmierci Millera. Na krótko przed tym, jak Ari udostępniła zdjęcie Maca na swoim Instagramie, jej menadżer również uhonorował rapera w jednym ze swoich postów, a fani od razu zaczęli rozmawiać w komentarzach o Arianie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Always a kind heart. You will be missed and you are gone way too soon. Way too soon. Rest In Peace Mac

Post udostępniony przez Scooter Braun (@scooterbraun)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X