fbpx


Ariana Grande pamięta o swoim byłym, zmarłym chłopaku, Macu Millerze – i wciąż za nim tęskni! Wczoraj wypadały urodziny rapera – Mac Miller skończyłby 27 lat! Ariana na Twitterze dała wyraz swojej tęsknocie.

Życie zawodowe Ariany Grande w ostatnim czasie rozwija się w niesamowitym tempie – kawałek Thank U, Next kolejne tygodnie podbija szczyty list przebojów, a świeży utwór – 7 rings – także przypadł fanom do gustu, bo w zaledwie kilka dni zdobył ponad 30 milionów wyświetleń! Jednak życie zawodowe to nie wszystko, z czego Ariana doskonale zdaje sobie sprawę.

Wokalistka nie ma nastroju na huczne świętowanie sukcesów – nadal tęskni za swoim zmarłym byłym chłopakiem. Mimo tego, że od ich rozstania i śmierci rapera minęło już trochę czasu, Ariana ciągle nie może sobie z tym poradzić. Wczorajszy dzień musiał być dla niej wyjątkowo nieprzyjemny – Mac Miller skończyłby 27 lat. Wokalistka krótko, ale dobitnie pokazała, że nie zapomniała o byłym chłopaku. Na swoim Twitterze napisała:

“Tęsknię za Tobą”

Odpowiedzi fanów przesyłających wokalistce dużo miłości i wsparcia musiały być dla Ariany naprawdę miłe. Czy piosenkarce kiedyś uda się uporać z tą stratą?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X