fbpx


Po tym, jak Taylor Swift zaprezentowała w poniedziałek nowy tęczowy teledysk do „You Need to Calm Down”, prawie wszyscy, którzy wystąpili w klipie, pojawili się w mediach społecznościowych, aby podzielić się swoją radością. Również fani pozytywnie zareagowali na gest, który Taylor wykonała w stronę społeczności LGBT+. Głos zabrała nawet Ariana Grande.

W jednej scenie teledysku Taylor Swift do piosenki “You Need to Calm Down” grupa drag queens przedstawia niektóre z największych gwiazd muzyki pop (Trinity the Tuck jako Lady Gaga, Delta Work jako Adele), a jedną z przedstawionych gwiazd była właśnie Ariana Grande, która odpowiedziała na to na swoim Instagramie.

Źródło: Instagram

Podzieliła się zdjęciem Tatianny, która ją przedstawiła, mówiąc: “To za to, że masz mnie w swoim filmie, byłam niesamowita @taylorswift. na YNTCD. Kocham to i przesłanie jest bardzo baaaardzo ważne.” Wiele innych gwiazd także zareagowało na wideo, w tym Cardi B, Katy Perry czy Hayley Kiyoko.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X