fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Ariana Grande została nagrodzona tytułem Kobiety Roku 2018 przez magazyn “Billboard”. Artystka przyznała, że ten rok był jednym z najlepszych w jej karierze, ale też jednym z najgorszych w życiu. 

Magazyn “Billboard” przyznał Arianie tytuł Kobiety Roku 2018. Gwiazda podczas czwartkowej gali odebrała statuetkę, przy okazji decydując się na krótką przemowę. Widocznie zdenerwowana i onieśmielona brawami Ariana z trudem powstrzymywała wzruszenie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🖤 @billboard

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Podczas swojej przemowy podziękowała za wsparcie i otrzymany tytuł – wspomniała o fakcie, że branża muzyczna jest dość mocno zdominowana przez mężczyzn i czuje się dumna, że może być na gali z tyloma wspaniałymi kobietami, które wspólnymi siłami mogą dojść do równości w branży. Powiedziała również, że rok 2018 był jednym z najlepszych w jej karierze, ale jednocześnie jednym z najgorszych w życiu prywatnym. Kontynuując powstrzymywała łzy i dodała:

“Faktycznie, ale jeśli chodzi o moje życie prywatne, to nie mam pojęcia, co robię. Chcę jedynie powiedzieć, że jeśli kompletnie nie wiesz, co przyniesie kolejny rozdział w życiu, nie jesteś osamotniony.”

Ostatnie lata nie były łatwe dla Ariany. W 2017 roku miał miejsce tragiczny zamach terrorystyczny po jej koncercie w Manchesterze, a później rozstała się ze swoim chłopakiem Mac Millerem, który zmarł we wrześniu 2018. Niedawno artystka ogłosiła, że rozstała się z Petem Davidsonem, z którym była zaręczona.

Grande zakończyła swoją przemowę słowami:

“Mam wszystko, o czym marzyłam. Odkryłam, że rzeczy i ludzie, których zawsze miałam obok, sprawiają, że jestem najszczęśliwsza.”

Poniżej całe video z przemowy Ariany:

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X