fbpx


David Archuleta rozpoczął sezon świąteczny, wydając swój nowy teledysk do “Dios Muy Alegre Albergó”, którego premiera odbyła się wczoraj na liście Billboard. Archuleta rozpoczął karierę w 2008 roku, gdy zajął drugie miejsce w programie American Idol. Pierwszy singiel Davida Archulety zatytułowany “Crush” miał swoją premierę 1 sierpnia 2008. Jak sobie poradził ze świątecznym repertuarem? Koniecznie posłuchajcie!

Świąteczne piosenki w tym roku wydali już: Gwen Stefani, Got7, Jessie J oraz wiele innych. Grudzień to czas, w którym wszyscy czekają na Wigilię i prezenty, zatem każdy chce choć trochę poczuć magię świąt. To może się stać dzięki muzyce, którą co roku przygotowują artyści w nowych aranżacjach. Wcześniej w języku hiszpańskim nagrał piosenkę m.in. Michael Buble razem Thalią. Utwór “Feliz Navidad” stał się wszystkim znanym hitem. Czy tak będzie z nową piosenką Davida Archulety?

Utwór “Dios Muy Alegre Albergó” jest częścią hiszpańskojęzycznej EPki świątecznej “Navidad”, która zawiera cztery piosenki. Nagrane single przemawiają do jego honduraskich korzeni podczas obchodów Bożego Narodzenia. Matka Archulety pochodzi z Hondurasu i wiele muzyki, której słuchał w dzieciństwie, było rytmami latynoskimi. Występy jego matki również skierowały artystę w stronę takich klimatów, ponieważ śpiewała ona często razem z siostrami. Po raz pierwszy Archuleta wydał projekt, który jest całkowicie nagrany w języku hiszpańskim.

“Navidad to produkcja poświęcona mojej rodzinie i latynoskim fanom, którzy czekali na lata, abym wydał coś po hiszpańsku” – mówi Archuleta.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X