fbpx


Każdy odcinek Riverdale wywołuje wielkie poruszenie wśród fanów.  Świetnie skontruowana historia, ciekawi bohaterowie, twisty fabularne – to wszystko powoduje, że serial ogląda się nieustannie z zapartym tchem, w dodatku wielowątkowość tej produkcji jest bardzo mocnym punktem Riverdale. Elementy te  sprawiają, że po odcinku następuje cała seria dyskusji fanów, którzy rozkładają sceny z serialu na czynniki pierwsze i wyciągają z nich rzeczy, które ciężko dostrzec “gołym okiem” .

Wszystkie te rozmowy na bieżąco monitoruje Natalia Misiak , dzięki czemu możemy w jej artykule sprawdzić najbardziej interesujące dla fanów tematy ostatniego odcinka. Podzielić je możemy na: śpiewanie, Archiego, Jugheada, Falice, Betty i Veronicę, Choni, Black Hood’a i Chicka.

fandoms.pl

Jednym z palących tematów jest wątek Archiego, który ma kochającego ojca – Freda, jednak w wyniku związku bohatera z Veronicą Lodge – córką bogatego Hirama – relacje Archiego z Fredem wyraźnie się pogarszają. W ostatnim odcinku coś jednak drgnęło, choć fani pozostają nieugięci i ostro krytykują jednego z głównych bohaterów Riverdale:

Nieźle, co? Jak napisała Natalia:

Mimo że Archie nieco ogarnął się w tym epizodzie, to fani dalej nie są jego wielkimi zwolennikami…

@_lescactus postanowiła o tym napisać na Twitterze… dość dosadnie i z humorem 🙂 Tata rudowłosego już od poprzedniego sezonu uchodzi za dobrego i kochanego rodzica. Archie na początku sezonu nawet go bronił przed Czarną Maską. A teraz? Cóż, teraz raczej nie mają najlepszych stosunków, mimo wydarzeń z S02E18.

Czy coś się zmieni ? Hiram niewątpliwie chce, aby Archie jeszcze bardziej przeszedł na jego stronę i jak już mogliśmy się przekonać – potrafi zrobić naprawdę wiele by osiągnąć swój cel. Ma też jeden, najpoważniejszy argument – swoją córkę – Veronicę, z którą Archie jest w wydaje się szczęśliwym związku.

The CW / Riverdale

Kolejny odcinek już w ten czwartek na Netflixie, więc nie pozostaje nam nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń – a Was zapraszamy do dyskusji, zarówno w artykule (możecie wygrać nieco punktów na Fandoms) jak i tutaj . W którą stronę ostatecznie pójdzie Archie i co sądzicie o jego zachowaniu ?

A może interesuje Was też wątek Choni, Falice albo Black Hood’a? Więcej o tematach interesujących fanów Riverdale przeczytacie tutaj: http://fandoms.pl/329251/reakcje-fanow-na-twitterze-po-s02e18-spoilery

W którą stronę Twoim zdaniem pójdzie Archie ?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X