fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Wydawało się, że ten weekend nie będzie się niczym różnił od pozostałych. Za sobą mamy premiery różnych kawałków, premiery filmów, nowe odcinki programów telewizyjnych, ale nikt nie spodziewał się takiego oskarżenia! Co dokładnie się stało i o co oskarżono aktora znanego z filmów “Gwiazd naszych wina”, “Niezgodna” i “Baby driver”?

Na Twitterze pojawił się bardzo niepokojący wpis o tym, że Ansel kilka lat temu wykorzystał seksualnie Gabby, która dla własnego bezpieczeństwa zdecydowała się na niepodawanie swojego nazwiska. Według dziewczyny spotkała się ona kilkukrotnie z aktorem, a także doszło między nimi do zbliżenia. Dziewczyna miała wtedy zaledwie 17 lat.

Dla Gabby to było pierwsze takie zbliżenie w życiu, które jednak nie poszło po jej myśli i pozostawiło wiele traumatycznych i przerażających wspomnień. Można więc rozumieć, że zdaniem dziewczyny to była napaść seksualna. W związku z tym Gabby cierpi na ataki paniki oraz musiała uczęszczać na terapię. Dla potwierdzenia dziewczyna nawet opublikowała wspólne zdjęcie z aktorem.

Na odpowiedź Ansela nie trzeba było długo czekać. Nie zaprzeczył on, że spotykał się z Gabby, jednak ich relację uznał za obopólną i niekrzywdzącą dla żadnej dla stron. Ubolewa jedynie, że zachował się nie w porządku wobec dziewczyny i zerwał szybko z nią kontakt. Równocześnie zaprzeczył jakimkolwiek doniesieniom dotyczącym napaści seksualnej.

Źródło: Twitter

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X