fbpx


Angelica Hale uwielbia wielką scenę, a mając zaledwie 11 lat, ma talent do rozgrzewania publiczności. Zdobywczyni drugiego miejsca w dwunastym sezonie America’s Got Talent, Hale ponowiła swój występ w poniedziałkową noc na AGT: The Champions, gdzie zagrała porywającą rolę “Fight Song” Rachel Platten.

Pochodząca z Atlanty nastolatka w życiu przeszła naprawdę dużo – przeżyła przeszczep nerki, ale nigdy się nie poddała a na scenie uderzyła w wysokie dźwięki i postawiła tłum na nogi. Na scenie postawiła na sprawdzoną piosenkę – “Fight Song”, która bezpośrednio nawiązywała do jej walki o powrót do zdrowia!

“Jesteś jak krakers przeciwpożarowy” – zauważyła Mel B, choć tłumiła nastrój sugerując, że dziewczyna zaśpiewał trochę nie tak, jak powinna. Po kilku jękach widowni, sędzia Howie Mandel pobudził salę. “To była twoja piosenka o walce, a jeśli mogę coś zrobić, pomogę ci wygrać tę walkę.” A potem wcisnął złoty przycisk! Angelica popłakała się na scenie, a cała publiczność wiwatowała!

Zaskoczeniem był także występ Prince’a Poppycocka, który zawsze robi wielkie wejście. Choć udało mu się zająć tylko czwarte miejsce podczas swojego pierwszego udziału w piątym sezonie AGT w 2010 roku, śpiewak operowy stał się ulubieńcem fanów ze swoimi kostiumami obozowymi, wspaniałą osobowością i talentami wokalnymi. Na scenie The Champions wykonał kawałek Lady Gagi “Edge Of Glory”. Koniecznie posłuchajcie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X