fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

W długim oświadczeniu na Instagramie, a zarazem swoim pierwszym takim oświadczeniu od listopada 2019 roku, aktor otwarcie mówi o związku, w którym dopuścił się agresji, chociaż nie wymienia swojej partnerki. Aktor Blake Jenner przyznał, że bierze na siebie odpowiedzialność i przeprasza za nadużycia w związku.

Wpis jest jego pierwszym takim oświadczeniem od listopada 2019 roku i mówi o tym, że zastanawiał się, co powiedzieć przez ostatnie 11 miesięcy. “Przez cały ten czas zastanawiałem się nad okresem w moim życiu, który wcześniej trzymałem w ciemności ze wstydu i strachu, ale wiem, że to coś, do czego należy się odnieść, nie tylko publicznie, ale prywatnie z osobą, której to bezpośrednio dotyczy i ze sobą” – napisał we wstępie Jenner.

Kontynuuje mówiąc, że w wieku 20 lat poznał kobietę i zakochał się. “Pasja między nami zaprowadziłaby nas oboje do jednych z najbardziej radosnych wzlotów, ale także do chwil zazdrosnych ataków niepewności i zmienności”. Jenner dodaje, że bierze na siebie “pełną odpowiedzialność i odpowiedzialność za ból, który zadałem podczas relacji z moim byłą partnerką – emocjonalnie, psychicznie, jak i fizycznie”.

 


Chociaż nie wymienia nazwiska swojej partnerki, to jasno określa, że opowiada o związku, o którym mówiono pod koniec zeszłego roku. Post jest jego pierwszym postem na platformie od czasu, gdy w listopadzie 2019 roku pojawiły się zarzuty o nadużycia ze strony jego byłej żony, aktorki Melissy Benoist (która również grała w “Glee”).

W listopadzie Benoist opublikowała 14-minutowy film na Instagramie, w którym mówiła o tym, że była ofiarą przemocy domowej. Podała szokujące szczegóły dotyczące nadużyć, od manipulacji emocjonalnej po przemoc fizyczną przy wielu okazjach. W swoim poście Jenner twierdzi, że “doszło do psychicznego, emocjonalnego i fizycznego znęcania się z obu stron”. Dalej pisze, że zaczęli spotykać się z terapeutą, ale nie mogli wyjść z “toksycznego cyklu”.

Foto: JON KOPALOFF / FILMMAGIC

Jenner następnie oskarża swoją byłą partnerkę o psychiczne i emocjonalne znęcanie się. Twierdzi, że “został zmuszony do oddania pracy aktorskiej z powodu potencjalnej zazdrości kobiet towarzyszących gwiazdom; zniechęcony i zagrożony, że nie nawiąże relacji ani nie będzie pozował do zdjęć z kobietami na imprezach. Mówi też, że został podrapany i uderzony w twarz, a także miał złamany nos. “Zostałem fizycznie zaatakowany pod prysznicem, pozostawiając mnie z urazem, w który nie chcę się teraz zagłębiać”.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X