fbpx


Piosenkarz i autor tekstów omawia swoją podróż od odkrycia w mediach społecznościowych w wieku 13 lat do swojego hitu i planowanej płyty! Co jeszcze powiedział artysta?

To najbardziej szalona rzecz, jaka kiedykolwiek przydarzyła mi się w życiu” – mówi AJ Mitchell, notując swój raz na liście Billboard z melancholijnym singlem „All My Friends”. W kwietniu utwór zadebiutował na liście AirPlay Pop Songs i ma systematycznie cotygodniowe zyski. „To jest tak surrealistyczne” – opowiada dla Billboard Pop Shop Podcast.

Utwór pochodzi z przyszłorocznego debiutanckiego albumu 18-latka, który, jak mówi, jest „w zasadzie zrobiony” i ma się ukazać „bardzo, bardzo szybko”. W 2018 r. Mitchell zrezygnował z 6-utworowego EP “Hopeful”.

Mitchell mówi, że jest „naprawdę szczęśliwy”, że odniósł sukces dzięki „All My Friends”, ponieważ jest „bardziej dojrzały” niż ostatnia partia piosenek, które wydał wcześniej. “Jestem bardzo, bardzo podekscytowany tym projektem, ponieważ nad tym pracowałem przez cały czas rok. A teraz nie jest to jedna piosenka, którą wydaję, to cały album – cały projekt – nad którym spędziłem tyle czasu. Jestem tak napompowany, aby go uwolnić. To takie osobiste.”

Źródło: play.acast.com

Czy Mitchell kiedykolwiek myślał, że kiedy skończy 18 lat, wyda przebojowy singiel? “Ani trochę. Myślałem, że będę licealistą, który nie wie, co zrobi ze swoim życiem” – mówi ze śmiechem. “Byłem jak, nie wiem, może będę pracował w budownictwie. To był mój cel. Ale teraz mogę robić to, co kocham każdego dnia, i to jest najlepsza rzecz.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X