fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Czternasta seria “America’s Got Talent” robi się coraz bardziej nerwowa, bo zbliżamy się do finału, ale ostatnie występy zrobiły naprawdę niezłe wrażenie na widzach! W tym tygodniu najbardziej nas zauroczyły występy Luke’a Islama oraz chóru.

We wtorkowy półfinał dwunastoletni artysta z Garden City w Nowym Jorku zaśpiewał bez nerwów utwór “Never Enough” z filmu “The Greatest Showman”. Otoczony błyszczącymi efektami LED, Islam pokazał swój zasięg głosu i jego umiejętność kontrolowania, aby pewnego dnia spełnić swoje marzenie jako gwiazda na Broadwayu lub zwycięzca AGT.

Jest coś wyjątkowego za każdym razem, gdy młodzieżowy chór z Detroit stąpa po amerykańskiej scenie programu o talentach! Podczas półfinału członkowie chóru przynieśli radość i wyjątkowe dźwięki, dzięki zaśpiewaniu kawałka Panic! At The Disco “High Hopes”. Był to trafny wybór piosenki dla chóru, czyli społeczności składającej się z dzieci ze śródmieścia, z których wiele pochodzi z trudnych środowisk.

Koniecznie obejrzyjcie obydwa występy!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X