fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Agata Gładysz to kolejna finalistka konkursu Way To Young Stars 2018, która stała się częścią ekipy Young Stars razem z Olivią Klinke oraz Kają Jabłońską. Niedawno minął równy rok od tego emocjonalnego wydarzenia. Szybko, prawda? Jeszcze do niedawna odliczaliśmy dni jakie pozostały do Young Stars Festival 2019, a teraz wspólnie go przeżywamy!

Foto: My Music

 

Zawsze uważaliśmy, że Agatę Gładysz charakteryzuje szczerość i otwartość na nowe doświadczenia. Ta dziewczyna ma w sobie ogromny talent! Zresztą, jej piękna barwa głosu mówi sama za siebie. Specjalnie dla niezastąpionej publiczności YSF wykonała swoje największe utwory i całkowicie Nas wszystkich zdobyła. Zaśpiewała też cover “Senority” Shawna Mendesa i Camili Cabello. Na takie chwile warto czekać!

Foto: My Music

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X