fbpx


Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów serialu The 100 – 7 sezon został oficjalnie potwierdzony! Poniżej wszystkie informacje, które są dostępne na chwilę obecną. Nie możemy doczekać się dalszych przygód!Stacja CW odpowiedzialna za produkcję serialu The 100 oficjalnie potwierdziła produkcję 7 sezonu tego kultowego już tytułu! Serial opowiadający o losach (pierwotnie) setki osób powracających na Ziemię po wojnie nuklearnej zebrał wokół siebie ogromną rzeszę fanów i wcale się temu nie dziwimy! Ostatni na chwilę obecną sezon miał premierę wiosną 2016, a w Polsce możemy oglądać go na Netflixie.Oficjalnie potwierdzone jest, że pojawi się kolejny, 7 sezon serialu. Na chwilę obecną wiadomo, że premierę będzie miał w okolicy początku 2020 roku. Niestety, wraz z tą dobrą informacją pojawia się również gorsza – 7 sezon może być jednocześnie ostatnim. Mimo tego, że losy serialu nie zostały jeszcze przesądzone, wiele wskazuje na to, że będzie to finał The 100. Niemniej jednak, cieszymy się, że będziemy mogli oglądać dalsze przygody naszych ulubionych bohaterów!


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X