fbpx


Ava Max, której pełne imię brzmi Amanda Ava Koci, to młoda piosenkarka i autorka tekstów. Sławę zyskała dzięki singlowi Sweet but Psycho, który osiągnął niesamowity sukces w wielu krajach, w tym również w naszym.

View this post on Instagram

Who are you when you’re all alone?

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on


Karierę zawodową rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych. Pierwszym poważnym krokiem był gościnny udział w singlu Clap Your Hand od Le Youth niespełna dwa lata temu.

Rok temu wydała debiutancki singiel My Way pod opieką wytwórni Atlantic Records. Kolejnym singlem jaki wydała był Slippin z udziałem Gashi. Najnowszą perełką piosenkarki jest każdemu już znana piosenka Sweet but Psycho, która stała się przełomowym hitem artystki osiągając numer jeden w wielu krajach.

Wielkim wyróżnieniem dla Avy był również udział gościnny w jednej z piosenek Davida Guetty Let It Be Me. Poza tym występowała także w wielu innych utworach np. Make Up czy Into Your Arms.

View this post on Instagram

Current mood .. 🍦

A post shared by Ava Max 🔮 (@avamax) on


Artystce przypisuje się możliwość osiągnięcia niesamowitej popularności i wielu hitów na swoim koncie. Czy do tego dojdzie? Na pewno przekonamy się o tym w najbliższym czasie.

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X