fbpx


Noah Lindsey Cyrus urodziła się 8 stycznia, praktycznie dziewiętnaście lat temu. Ta młoda amerykańska aktorka i piosenkarka przyszła na świat w Nashville, jako najmłodsza siostra Miley Curys – wielu znanej jako Hannah Montana.

View this post on Instagram

its not your fault that you make me crazy.

A post shared by floah (@noahcyrus) onAktualnie mieszka w przepięknym Los Angeles, co działa na Jej korzyść jeśli chodzi o karierę muzyczną. Już od najmłodszych lat interesowała się aktorstwem oraz muzyką. W wieku trzech lat zagrała jako Gracie Hebert w sześciu epizodach serialu telewizyjnego Doc. W późniejszych latach dzięki siostrze i ojcu grała drobne role w serialu Hannah Montana. Można było ją również zobaczyć w różnych reklamach, a do dzisiaj można ją oglądać w teledyskach ojca. Między innymi do piosenki Face of God.

W 2018 roku miała wydać swój debiutancki album NC-17 jednak tak się nie stało. Póki co fani mogą słuchać jedynie epki Good Cry i kilku innych piosenek, w których jest gościnnie lub które po prostu nagrała dodatkowo przed albumem.

View this post on Instagram

chill the fuck out and eat a damn popsicle

A post shared by floah (@noahcyrus) onSingle, które przyniosły jej ogromną popularność w tak młodym wieku to Make Me (Cry) i Stay Together. Przyczynił się też do tego związek z Lil Xanem, który jest przez wielu odbierany jako pokazówka i akcja promocyjna.

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X