fbpx


“Przepraszam Cię” Remo i Artura Sikorskiego ma już ponad 4 miliony wyświetleń na Youtube! Cieszymy się, że utwór tak bardzo przypadł do gustu wielu osobom! 

Utwór “Przepraszam Cię” był pierwszym singlem, który promował płytę Remo #PrzedSiebie. W piosence Remik opisuje swoje miłosne przeżycia sprzed 20 lat. Dopiero po dwóch dekadach jest w stanie, oczyścić się ze wszystkiego, wykrzykując głośno swój żal. Utwór ma na Youtube ponad 4 miliony wyświetleń i prawie 100 tysięcy łapek w górę!

Jak powiedział Remo:

 “Nie warto trzymać w sobie złych emocji, wpadamy wtedy w kompleksy, których bardzo trudno się pozbyć. Jeżeli jest Ci źle lub ktoś robi Tobie krzywdę – nie trzymaj tego w sobie, powiedz o tym głośno. Nie mówiąc tego, sam wyrządzasz sobie i drugiej osobie krzywdę, bo ona może nawet nie wiedzieć, że coś jest nie tak. Pamiętaj, że tylko brak rozmowy powoduje kłótnie i nieporozumienia”

Trudno nie zgodzić się z tymi słowami – utwór ten niesie za sobą niesamowity przekaz i to zapewne dlatego trafił do serc tak dużej ilości osób!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X