fbpx


Troye Sivan Mellet urodził się 5 czerwca 1995 roku w Johannesburgu. Jest australijskim piosenkarzem, twórcą tekstów, a także aktorem. W wieku 9 lat zaczął naukę śpiewu, co zaowocowało w późniejszych latach życia chłopaka. Teraz jest wielką, światową gwiazdą muzyki pop.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Hooooooooome Jerome

Post udostępniony przez troye sivan (@troyesivan)

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2006 roku występem podczas corocznego telethonu organizowanego przez Channel Seven Perth. Pierwszego dnia zaśpiewał Over the Rainbow. Jego występ przycisnął sporą widownię m in. Guy’a Sebastiana, który wygrał Australian Idol i zaproponowałam Troy’owi wspólny występ. Duet zaśpiewał piosenkę z repertuaru Sebastiana.

Rok później Troye Sivan wydał EP-kę Dare to Dream oraz rozpoczął karierę aktorską. Kolejnego roku dostał swoją pierwszą rolę w filmie. Później było już tylko lepiej. Zaczął grać główne role w krótkometrażowych filmach, teledyskach czy sztukach teatralnych.

W połowie 2013 roku podpisał kontrakt płytowy z EMI Music Australia, a niespełna rok później wydał drugą EP-kę TRXYE. Mini album odniósł ogromny sukces, bo w dzień premiery był numerem 1 na iTunes w aż 55 krajach! Poza tym album został ogłoszony złotą płytą.

W 2014 roku przyznano mu statuetkę Teen Choice Awards, a kilka miesięcy później wydał trzeci mini album Wild. Poza tym na jego kanał YouTube dodano wideo-trylogię, składającą się z trzech teledysków do piosenek Wild, Fools i Talk Me Down.

Troye Sivan wydał także dwie pełne płyty studyjne czyli Blue Neighbourhood w 2015 roku i Bloom w 2018. Pierwszy raz piosenkę My, my, my z najnowszej płyty zaśpiewał na scenie razem z Taylor Swift podczas Reputation Stadium Tour. Zagrał również gościnnie w teledysku Ariany Grande – Thank u, next.

Niestety mimo niesamowitego talentu i temperamentu, ciągle jest bardzo krytykowany, ponieważ jest homoseksualistą. Mimo to, nie przejmuje się zbytnio i mówi o swojej orientacji z dumą, co tylko jeszcze bardziej przekonuje do niego coraz większą liczbę osób.

Troye ma wielu fanów, ale nie ma się co dziwić, bo ten młody chłopak ma niesamowity głos, poczucie stylu, pewność siebie i charyzmę. On cały czas się uśmiecha!

Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, powinniście koniecznie sprawdzić co tworzy. Niżej macie występ Troye’a z Taylor. Posłuchajcie jaką ma cudowną barwę głosu, spójrzcie jak on się porusza! Jak pięknie wypowiada się o Tay i o tym jak 1989 zmieniło jego życie.

<h6>Autor: Dominika</h6>

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X