fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Szalony człowiek spędził swoje urodziny w szalonym miejscu! Liam Payne skończył wczoraj 25 lat. Zamiast grzecznie siedzieć w domu, wybrał się wraz z przyjaciółmi na indonezyjską wyspę Bali. Ciekawe, co na to jego rodzina!

Znalezione obrazy dla zapytania liam payne

Entertainment Tonight

Trzeba przyznać, że była to impreza z prawdziwego zdarzenia! Goście Liama mogli wypoczywać i bawić się w luksusowym azjatyckim ośrodku. Po wylegiwaniu się na basenie przyszła pora na tradycyjny tort oraz przyjęcie! Zdjęć jednak próżno szukać na Instagramie jubilata.

Zastanawiano się, która z potencjalnych dziewczyn Liama pojawi się na Bali. Nie było ani Cairo Dwek, ani Mayi Henry. Pojawiła się za to między innymi Victoria Justice, znana z produkcji Nickelodeon. Czyżby to na nią zagiął teraz parol Liam?

Na imprezie nie było także jego byłej, Cheryl, ani ich wspólnego syna o imieniu Bear. Od kiedy Liam rozstał się z piosenkarką, raczej unika kontaktów zarówno z nią, jak i dzieckiem. Jubilatowi życzymy zatem poukładania życia osobistego oraz ustatkowania się 😉

Instagram

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X