fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
103

Road Trip był początkowo czteroosobowym zespołem, później pięcio, a w ostatnim czasie znów zmalał do czterech członków. Powstali 29 lipca 2015 roku. Chłopcy nagrywają mnóstwo coverów, ale także wydają swoje płyty. Na początku zespół składał się z Rye’a, Andy’ego, Brooklyn’a i Mikey’a, później doszedł do nich jeszcze Jack. Niespełna dwa tygodnie temu odszedł Mikey.Andy Fowler urodził się 16 lutego 1994 roku w Stockport, Anglia. Brał udział w The X Factor UK. Został członkiem RT w marcu 2015 roku.

Rye Beaumont urodziny obchodzi 24 stycznia 1996 roku. Urodził się w Bath, ale mieszkał w Bristolu, Anglia. To on oficjalnie był drugim członkiem zespołu. Wcześniej występował tylko z Mikey.

Mikey Cobban, były członek RT urodził się 22 marca 1999 roku. Dorastał w Bristolu. Był w zespole od samego początku, 7 maja na Instagramie oraz YT ogłosił swoje odejście.

Brooklyn Wyatt wychowywał się w Esseex, Anglia. Urodziny obchodzi 1 października 2000 roku. Jest jednym z najbardziej lubianych członków RT. Może to dlatego, że dziewczyny szaleją za jego uśmiechem.

Jack Duff, najmłodszy członek zespołu. Urodził się 6 czerwca 1999 roku. Jako jedyny nie pochodzi z Anglii tylko z Irlandii. W 2013 roku wziął udział w Britain’s Got Talent. W 2016 roku dołączył do RT.Chłopcy na swoim koncie mają dwie EP’ki. Miss Taken z 2017 roku, oraz Tokyo Hotel z tego samego roku. W 2018 roku wydali singiel Take This Home. Wiemy też, że pracują nad trzecią EP’ką i już niedługo będziemy mogli słuchać nowych piosenek.

Od 1 czerwca aż do 6 lipca chłopcy będą w kolejnej w ich karierze, trasie koncertowej Dynamite Tour. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć chłopaków na żywo, nie martwcie się. Już 30 sierpnia na warszawskim COS Torwarze będziecie mogli posłuchać ich na żywo! Wszystko podczas Young Stars Festival 2019! Bilety zarówno M&G, jak wstępu są jeszcze dostępne. Nie traćcie czasu i namawiajcie rodziców! Na pewno nie pożałujecie!


Autor: Dominika

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
103
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X