fbpx


Cole Mitchell Sprouse i Dylan Thomas Sprouse urodzili się 4 sierpnia 1992 roku. Są bliźniakami i amerykańskimi aktorami. Znani są z produkcji Disneya “Nie ma to jak hotel” oraz “Nie ma to jak statek”. Od 2011 roku, przez pięć lat uczęszczali do New York University, po zakończeniu studiów powrócili do aktorstwa.Swoją pierwszą rolę odegrali gdy mieli 6 miesięcy w reklamie pieluch. Grali jedną postać, ponieważ byli do siebie aż tak podobni. Od 1993 przez cztery kolejne lata wcielali się w Patricka Kelly, w serialu Grace w opałach. Dwa lata później wystąpili w swoim pierwszym filmie fabularnym Super tata, w którym byli pięcioletnim chłopcem Julianem. Bracia grywali w bardzo wielu filmach stając się tym same coraz bardziej rozpoznawalni.

We wrześniu 2010 roku Disney zakończył produkcję “Nie ma to jak statek” i w tym samym miesiącu bracia zaczęli zdjęcia do filmu Nie ma to jak bliźniaki: Film, który był podsumowaniem wcześniej wymienionego serialu.W 2015 roku chłopcy rozeszli się i zaczęli grywać osobno. Dylan zagrał w thrillerze Dissmissed, a Cole w serialu Netflix’a Riverdale. Zagrał także główną rolę w filmie Trzy kroki od siebie, który w Polsce miał premierę na początku maja. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, koniecznie wybierzcie się do kina. Fabuła jest zaskakująca, nie jest to kolejny, taki sam film o śmiertelnej chorobie. Produkcja otwiera oczy i zdecydowanie zmienia pogląd na niektóre rzeczy. P.S. Weźcie ze sobą chusteczki bo nie ma opcji, żebyście się nie popłakali.

Jak ma się ich życie miłosne? Cole umawia się z dobrze znaną aktorką, również grającą w Riverdale Lili Reinhart, a Dylan z modelką Victoria’s Secter Barbarą Palvin.


Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X