fbpx


Aron Carpenter urodził się 05 września 1998 roku. Pochodzi z Ameryki i jest bardzo znaną osobowością social mediów – głównie jest gwiazdą Vine i YouTube’a. Stał się rozpoznawalny poprzez Magcon, do którego należał praktycznie od początku.

View this post on Instagram

Happy cause Attitude is starting to release overseas !

A post shared by Aaron Carpenter (@aaroncarpenter) on


Jego przygoda muzyczna zaczęła się w 2016 roku, kiedy wydał swój debiutancki singiel She Know What She Doin’. Piosenka podbiła internet, a dziewczyny pokochały Aarona. Dużą rozpoznawalność zapewniła mu także znajomość z Cameronem Dallasem, który podczas koncertów Magcon’u był największą atrakcją.

View this post on Instagram

💫

A post shared by magcon (@magcontour) on


W 2016 roku na portalu Netflix premierę miał serial Co słychać u Camerona. To właśnie tam możecie oglądać życie chłopaków w trasie z Magcon’u, a także samego Aarona. Działo się tam naprawdę dużo, koniecznie musicie to obejrzeć!

Życie Aarona jednak nie było usłane różami. Jego ojciec odszedł, a ojczym zmarł kiedy chłopak miał 17 lat. To właśnie dlatego wraz z mamą ruszył w trasę koncertową. Chcieli znaleźć sobie zajęcie, żeby nie wracać do tego co się stało.


Aaron Carpenter pierwszą piosenkę wydał wieki temu, ale ostatnio wrócił do muzyki i opublikował nowy singiel Attitude, który pokochali ludzie na całym świecie. Aż trudno uwierzyć, że to ten sam chłopak, który przed kilkoma laty skakał po scenie mając stosunkowo niewielu fanów. Aaron bardzo rozkwitł, a fani już nie mogą się doczekać kolejnych singli, płyty oraz trasy koncertowej!

Jak myślicie? Aaron zajmie się muzyką na stałe?

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X