fbpx


Ariel Rebecca Martin, znana jako Baby Ariel, urodziła się 22 listopada 2000 roku. Jest Amerykańską piosenkarką, aktorką i osobowością social mediów. Znana jest z Musical.ly (Tik Tok). 


https://www.instagram.com/p/BtMbyIrhHpC/

Ariel zaczęła być rozpoznawalna w 2015 roku. Do dzisiaj na Tik Tok’u zebrała 30 mln fanów. Skutkowało to zgromadzeniem łącznie kilkunastu mln obserwujących na Instagramie, YouTubie, Twitterze czy Facebook’u.

W 2015 roku Ariel uruchomiła kampanię #ArielMovement, która opierała się na tak zwanym anti-bullying, czyli akcji przeciw znęcaniu się nam innymi. Cały świat przyjął to bardzo dobrze, a magazyn People czy BlackBook poparli ją w 100%.


https://www.instagram.com/p/Btt10JfBNh8/

Poza tym, People wspierał ją na Twitterze poprzez #HackHarassment – miało to na celu zastopowanie hejtu i nienawiści w internecie.

Po tej kampanii Ariel zgromadziła mnóstwo fanów. Ludzie zaczęli dostrzegać w niej osobę, która naprawdę chcę pomóc innym. Rebecca wykorzystała okazję i zaczęła mocno się udzielać na wszystkich portalach społecznościowych przez co dzisiaj jej rozpoznawalność i sława jest ogromna.

W 2016 roku dziewczyna podpisała kontrakt z Creative Artist Agency i rok później wydała swój debiutancki singiel Aww. Kolejną piosenką było Perf, z premierą w 2018 roku. Stworzyła także kolaboracje z EA Games na rzecz The Sims 4 Get Famous. Później wydała takie piosenki jak Gucci On My Body i  I Heart You.

Nagrodami, którymi może się pochwalić młoda gwiazda internetu jest między innymi Teen Choice Awards z 2016 i 2017 roku. Była także nominowana w kilku poważnych kategoriach, między innymi Social Star Awards, Muser of the Year czy Favorite Influencer, których niestety nie wygrała.

Wiemy też, że Ariel przez jakiś czas była w związku z Zacharym Claytonem znanym jako BadZch. Jednak nie trwało to długo, skończyło się na przyjaźni, która twa do dziś.

Czy według was Ariel i Zach pasowali do siebie?

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X