fbpx


Dylan urodził się 26 sierpnia 1991 roku w Nowym Jorku. Jest aktorem telewizyjnym i filmowym. Jego rodzice również mieli dużo wspólnego z telewizją. Matka była aktorką, a ojciec operatorem kamery.

View this post on Instagram

#teenwolf

A post shared by Dylan O'Brien (@obrien_insta) onKarierę zaczął od serialu Teen Wolf, za którym szaleją nastolatki na całym świecie. Od 2011 roku to właśnie on jest najbardziej kojarzony z tą produkcją. Wystąpił również w Więźniu Labiryntu. To właśnie na jego planie złamał sobie kość jarzmową i musiał przejść operację rekonstrukcji twarzy.

Dylan grał także w takich produkcjach jak American Assasin, Stażyści, Hight Road, The First Time i wielu innych. Zaczął grywać główne role i tak już zostało. Za swój niesamowity talent dostał bardzo dużo nagród. Między innymi Teen Choice Awards czy MTV Movie Awards.

View this post on Instagram

#themazerunner

A post shared by Dylan O'Brien (@obrien_insta) onNie wszyscy są tego świadomi, ale Dylan odwiedził naszą stolicę podczas Comic Con w Warszawie, 2017 roku. Byliście? Spotkaliście się z Nim? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X