fbpx


Loren Gray Beech urodziła się 19.04.2002r. Jest Amerykańską piosenkarką i gwiazdą YouTube’a. Zgromadziła tam prawie 3,5 mln obserwujących. Blondynka dba także o rozwój swojego Instagram’a gdzie ma prawie 16 mln obserwujących.

View this post on Instagram

:)))) peep my band aid ouch 🥺

A post shared by loren gray (@loren) onLoren Gray została rozpoznawalna tak jak większość młodych ludzi w tych czasach, czyli przez aplikację Musial.ly (Tik Tok). Ma tam obecnie około 30 mln obserwujących! Warto wspomnieć, że jej konto ma niecałe 4 lata.W 2017 roku wzięła gościnny udział w piosence i teledysku do piosenki HRVY’iego Personal. To właśnie wtedy zaczęła się Jej muzyczna przygoda. Rok później podpisała umowę z Virgin Records, a w przeciągu następnych pięciu miesięcy wydała swój debiutancki singiel My Story. Jak sama powiedziała, pisząc tą piosenkę bazowała na tym, że jej przyjaciel cały czas zakochiwał się w nieodpowiednich osobach.

Pod koniec 2018 roku Loren wydała kolejny singiel Kick You Out. Trzecią i na razie ostatnią piosenką Gray, w której możemy się zatracić jest Queen. Bardzo odważny i wpadający w ucho kawałek.

Jak myślicie czy Loren wyda całą płytę i ruszy w trasę? Chcielibyście?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X